Для працівників ЖКГ й ОСББ Ужгорода відбудеться тренінг з управління житловими будинками

14 травня (з 14:00 до 17:00) та 15 травня (з 9:30 до 17:00) в Ужгороді відбудеться тренінг-семінар для працівників ЖКГ й управителів ОСББ “Професійне управління житловими будинками”

14 травня (з 14:00 до 17:00) та 15 травня (з 9:30 до 17:00) в Ужгородській міській раді (площа Поштова, 3) відбудеться тренінг-семінар для працівників ЖКГ й управителів ОСББ “Професійне управління житловими будинками”. Захід проводять ЛГО “Центр досліджень місцевого самоврядування”, Ужгородська міська рада й Ужгородський осередок Спілки власників житла України за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час семінару буде розглянуто найкращі практики ЖКГ й управління житловим майном в Україні, способи управління будинком, правове забезпечення управителя ОСББ , укладання договорів у сфері ЖКГ, системи фінансового управління житловим фондом, практичні аспекти розрахунків тарифів і порядок їх формування тощо.

Лекції читатимуть представники ЛГО “Центр досліджень місцевого самоврядування”:
– голова правління Володимир Бригілевич;
– юрист Нестор Швець;
– експерт із автоматизації бухгалтерського обліку Валерій Шишко.

У межах семінару Володимир Бригілевич презентує посібник “Професійне управління житловою нерухомістю”.

Такі ж навчальні семінари в рамках доопрацьованої програми “Управитель житловою нерухомістю” паралельно відбуватимуться у Хмельницькому (29-30 травня) та Чернівцях (6-8 червня). Повний навчальний курс Програми триватиме 8 навчальних днів у вересні у Львові.

ЛГО “Центр досліджень місцевого самоврядування”
Наталя Балабан
097 674 06 20
Vukrytka007@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: