Для працівників охорони здоров’я західних областей відбудеться семінар із медичного права

13-14 березня у Львові відбудеться семінар із медичного права для працівників охорони здоров’я Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької, Тернопільської, Хмельницької, Рівненської, Волинської областей

13-14 березня у Львові відбудеться семінар із медичного права для працівників охорони здоров’я Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької, Тернопільської, Хмельницької, Рівненської, Волинської областей. Захід проводить ВГО “Фундація медичного права та біоетики України” спільно з Міністерством охорони здоров’я за сприяння програми “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”.

Семінар буде присвячено реалізації прав та обов’язків суб’єктів медичних правовідносин, забезпеченню компенсаторних механізмів, законодавчому регулюванню сфери охорони здоров’я, а також контролю якості медичної допомоги.

Захід буде проведено на основі практичного посібника “Права людини у сфері охорони здоров’я”, який підготовано за підтримки Фундацій Відкритого Суспільства та Міжнародного фонду “Відродження”.

Програма

Контакти:
ВГО “Фундація медичного права та біоетики України”
(032) 23 55 476
prlawlab@ukr.net

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти розвитку спроможності громадянського суспільства для формування ефективної системи охорони здоров’я, яка базується на принципах прав людини та доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: