Для посадовців у регіонах проведуть тренінги з протидії дискримінації

У вересні – листопаді у Вінниці, Дніпропетровську, Ужгороді, Херсоні та Житомирі відбудуться тренінги з протидії дискримінації для посадовців органів державної влади та місцевого самоврядування

У вересні – листопаді у Вінниці, Дніпропетровську, Ужгороді, Херсоні та Житомирі відбудуться тренінги з протидії дискримінації для посадовців органів державної влади та місцевого самоврядування. Заходи проводить проект “Без Кордонів” Центру “Соціальна дія” спільно з Офісом Уповноваженого Верховної Ради з прав людини. Вони є одним із компонентів проекту “Досягнення рівності: спільний підхід для покращення стану рівності та недискримінації”, який здійснює проект “Без Кордонів”, Центр Громадянських Свобод і Центр інформації про права людини за підтримки Європейської Комісії та програмної ініціативи “Права людини та правосуддя” Міжнародного фонду “Відродження”.

Учасникам заходів буде презентовано навчальний посібник із найкращими міжнародними практиками запобігання та протидії дискримінації.

Для участі слід заповнити реєстраційну форму.

Орієнтовна програма заходу:
– Вступ до теми дискримінації: основні поняття
– Основні повноваження місцевих органів виконавчої влади й органів місцевого самоврядування згідно з законом “Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні”
– Що можуть робити місцеві органи виконавчої влади й органи місцевого самоврядування (на основі найкращих практик)
– Планування місцевих заходів (самостійно та разом із громадськими організаціями)
– Позитивні дії та найкращі практики у сфері протидії дискримінації.

Графік запланованих заходів:
Вінниця – 17-18 вересня;
Дніпропетровськ – 24-25 вересня;
Ужгород – 9-10 жовтня;
Херсон – 30-31 жовтня;
Житомир – дату буде визначено пізніше.

Організатори відшкодовують витрати на участь у семінарі: проживання в двомісних номерах, харчування під час заходу та витрати на проїзд (квитки на поїзд та/чи автобус). Отримання сертифікату про проходження семінару та відшкодування витрат на проїзд можливе лише за умови повної участі в заході.

Контакти:
Проект “Без Кордонів”
063 242 58 78

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: