Для підприємців готують аналітичну доповідь про політику держави щодо бізнесу

У Києві відбувся круглий стіл “Зелена книга малого бізнесу України: оцінка та перспективи шляхів розвитку”

31 жовтня в Києві відбувся круглий стіл “Зелена книга малого бізнесу України: оцінка та перспективи шляхів розвитку”. Захід організував Комітет Верховної Ради з питань промислової та регуляторної політики й підприємництва й Інститут власності та свободи в межах відповідного проекту за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Представникам асоціацій малого й середнього бізнесу, профспілкових організацій, підприємцям було представлено для обговорення перший варіант “Зеленої книги малого бізнесу”. Книга містить 4 розділи, у яких визначено проблеми державної політики щодо підприємництва та проаналізовано можливі альтернативи: оподаткування малого бізнесу (передусім місце та значення спрощеної системи оподаткування); пенсійна система для учасників малого бізнесу; саморегулювання та передача до підприємницьких об’єднань низки державних функцій; малий бізнес і державні закупівлі.

У листопаді заплановано широке публічне обговорення проекту “Зеленої книги” в Донецьку, на черзі Дніпропетровськ і Хмельницький.

“Зелена книга малого бізнесу України” – це аналітична доповідь щодо державної політики у сфері малого підприємництва. Очікуваними наслідками її виходу мають стати вплив малого бізнесу на покращення бізнес-клімату, посилення спроможності малого бізнесу формулювати та захищати свої права, забезпечення позитивного впливу з боку малого бізнесу на незворотність і сталість демократичних перетворень в країні.

Результати анкетування підприємців

Інститут власності та свободи
Дмитро Ляпін
(044) 22 95 997

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: