Для підприємців Чернігівщини створено Центр правового захисту

У Чернігові створено Центр правового захисту підприємців

У Чернігові створено Центр правового захисту підприємців. Його роботу координує Чернігівський громадський комітет захисту прав людини за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Керівник Центру Віктор Тарасов розповів: “Відносини з контрольними та правоохоронними органами, неврегульованість податкового законодавства, проблеми реалізації власних майнових та економічних прав, особливості реєстрації та припинення діяльності суб’єктів підприємницької діяльності на сучасному етапі є одними з найбільш актуальних питань, з якими підприємці звертаються по правову допомогу. Особливо це стосується рівня малих громад і сільської місцевості”.

Основна мета роботи Центру полягає в наданні безоплатної юридичної допомоги, підвищенні правової обізнаності й активізації представників малого бізнесу для захисту своїх прав, а також в аналізі ефективності правових механізмів захисту підприємницьких прав на рівні Чернігівської області.

Центр правового захисту підприємців працює щоденно з 10:00 до 17:00 за адресою: Чернігів, 14000, вул. Горького, 57/1. Телефон “гарячої лінії”: (0462) 612 532.

Контакти:
Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
(0462) 625 381
info@protection.org.ua

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: