Для ОСН підготують коментар до законодавства та збірник матеріалів

Одеський суспільний інститут соціальних технологій здійснює проект “Органи самоорганізації населення: зрозуміло кожному”

Одеський суспільний інститут соціальних технологій здійснює проект “Органи самоорганізації населення: зрозуміло кожному”. Проект підтримує програма “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

У межах проекту заплановано підготувати науково-практичний коментар до закону “Про органи самоорганізації населення”. Він міститиме професійне роз’яснення щодо застосування норм закону.

Також буде підготовано тематичний компакт-диск, який буде містити нормативну базу та всі матеріали на тему розвитку самоорганізації населення, в тому числі й за підсумками проекту. Видання буде представлено громадськості на презентації в Києві.

Одеський суспільний інститут соціальних технологій
Андрій Крупник
(048) 726 65 25
kroupnik@tm.odessa.ua

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: