Для ОСН Луганщини створено Ресурсний центр

5 березня в Луганську відбулася презентація обласного Ресурсного центру для органів самоорганізації населення (ОСН)

5 березня в Луганську відбулася презентація обласного Ресурсного центру для органів самоорганізації населення (ОСН). Роботу центру координує ЛОГО “Громадська ініціатива Луганщини” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

“Луганський ресурсний центр є однією з ланок всеукраїнської мережі. Його діяльність спрямовано на активізацію та систематизацію розвитку руху самоорганізації в регіоні, зокрема малих міст і селищ”, – розповіла голова правління ЛОГО “Громадська ініціатива Луганщини” Тетяна Кіріллова. “За час існування організації ми напрацювали багато аналітичних, інформаційних, методичних матеріалів, а також нормативно-правових актів, які зможуть стати базовими при розробці подібних проектів у містах і селищах області”, – додала вона.

Було презентовано також плани роботи Ресурсного центру. Зокрема, фахівці проаналізують розвиток самоорганізації у 20 містах і селищах Луганщини й розроблять на основі цього рекомендації та пропозиції для органів місцевого самоврядування й ОСН.

Ресурсний центр надає такі послуги:
– правова допомога з питань створення, реєстрації та функціонування ОСН;
– консультації, інформаційне та методичне забезпечення ОСН;
– технічна допомога.

Контакти:
ЛОГО “Громадська ініціатива Луганщини”
Тетяна Кіріллова
(0642) 35 72 32
lekotan@lds.net.ua

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: