Для ОСН Луганщини створено Інтернет-ресурс

У Луганську презентовано Інтернет-ресурс для органів самоорганізації населення (ОСН) на Луганщині

У Луганську презентовано Інтернет-ресурс для органів самоорганізації населення (ОСН) на Луганщині. Створення порталу ініціювала ГО “Центр європейських ініціатив Луганщини” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Головною метою Інтернет-ресурсу є створення майданчику для діалогу та співпраці між ОСН Луганської області, методична та практична допомога у запровадженні самоорганізації населення в Україні.

На сайті буде розміщено інформацію про закордонний досвід самоорганізації населення, переклади законодавства інших країн, контактна інформація про ОСН Луганської області, успішні практики реалізації громадських ініціатив ОСН, електронну бібліотеку, яка буде містити методичну інформацію для роботи ОСН.

Контакти: Максим Міхальков, 066 269 83 65, eurocentr.lugansk@gmail.com

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства” – сприяти розвитку системи захисту прав громадян як споживачів державних та комунальних послуг, посилення спроможності громадських організацій щодо вироблення політики та впливу на прийняття політичних рішень із суспільно важливих питань.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: