Для ОСББ Львівщини створено Ресурсний центр

У Львові відкрито Ресурсний центр для ОСББ

У Львові відкрито Ресурсний центр для ОСББ. Відповідний проект реалізує ГО “Ресурсний центр для ОСББ” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Керівник центру Михайло Васюта розповів: “У Ресурсному центрі надають безоплатну допомогу як ініціативним групам зі створення ОСББ, так і наявним об’єднанням, які створено в житлових будинках. До роботи Центру залучено експертів із правових, технічних і економічних питань”.

“Найпоширенішими питаннями, із якими громадяни звертаються за консультаціями до Центру, є реєстрація ОСББ і внесення змін до установчих документів (розробка статуту об’єднання, складання протоколів тощо), ведення бухгалтерського обліку об’єднання, вирішення конфліктів і питань заборгованості, взаємини з виробниками та надавачами послуг, розробка й укладення різних видів договорів (договорів із мешканцями та виконавцями послуг тощо), процес передачі будинку на баланс ОСББ та оформлення земельної ділянки”, – додав експерт.

Адреса Ресурсного центру: 79019, м. Львів, вул. Смерекова, 2. Графік роботи: понеділок – четвер із 12:00 до 18:00. Прийом за попереднім записом за телефоном (032) 298 73 85.

Контакти: Ресурсний центр для ОСББ, Ольга Лучка, (0323) 298 73 85, forym@osbb.com.ua

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства” – сприяти розвитку системи захисту прав громадян як споживачів державних і комунальних послуг, посилювати спроможність громадських організацій щодо вироблення політики та впливу на прийняття політичних рішень із суспільно важливих питань.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: