Для ОСББ і ЖБК Луганщини оголошено конкурс мікрогрантів

Ресурсний центр для ОСББ “Господарюємо разом!” оголошує конкурс мікрогрантів у межах проекту “Підтримка адвокасі ОСББ Луганської області у взаємовідносинах із ТОВ “Луганськвода”

Ресурсний центр для ОСББ “Господарюємо разом!” оголошує конкурс мікрогрантів у межах проекту “Підтримка адвокасі ОСББ Луганської області у взаємовідносинах із ТОВ “Луганськвода”. Проект підтримує програма “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Учасниками конкурсу можуть бути ОСББ і ЖБК. Фінансування буде надано на адвокаційну діяльність із представлення та відстоювання їхніх інтересів перед монополістами – постачальниками комунальних послуг.

Заплановано підтримати таку діяльність:
– інформаційна підтримка ОСББ і ЖБК щодо питань, які виникають під час їхньої діяльності та взаємин із ТОВ “Луганськвода” й інших монополістів;
– правовий захист інтересів ОСББ, ЖБК, у тому числі судовий;
– розробка інноваційних проектів у сфері покращення комунальних послуг, у тому числі водопостачання та водовідведення;
– інформаційно-роз’яснювальна й аналітична робота серед мешканців будинку;
– організація круглих столів, семінарів, конференцій, виставок, консультацій, форумів із залученням експертів із різних галузей, в т.ч. міжнародних;
– проведення зустрічей, організація співпраці з органами місцевого самоврядування та комунальними підприємствами, створення консультативно-дорадчих рад, робочих груп тощо;
– просвітницька та навчально-методична діяльність;
– надання консультацій мешканцям будинку.

Термін реалізації мікрогрантів не має перевищувати 7 місяців. Максимальна сума, яку буде надано на мікрогрант, не може перевищувати 8000 гривень. Власний внесок отримувача мікрогранту повинен становити не менше 10% загальної суми мікрогранту.

Проектні пропозиції слід подавати у 2 примірниках (1 оригінал та 1 копія). Останній термін подання мікрогрантових заявок – 24 липня 2011 року. Оголошення результатів конкурсу – до 15 серпня 2011 року.

Проектні заявки слід надсилати поштою чи доставляти особисто на адресу: 91055, Луганськ, вул. Пушкіна, 8, оф. 312, 310.

Поданих на конкурс матеріалів не повертають і не рецензують. Про результати конкурсу буде повідомлено листом. Остаточне рішення щодо проектної пропозиції перегляду не підлягає. Причин відмови в підтримці проектної пропозицій не повідомляють.

Контакти: Ресурсний центр для ОСББ “Господарюємо разом!”, (0642) 93 24 59, K.Katya71@mail.ru

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: