Для НУО відбувся тренінг із розвитку паліативної допомоги

У Києві відбувся тренінг для організацій, що займаються розвитком паліативної допомоги

7-8 вересня в Києві відбувся тренінг для організацій, що займаються розвитком паліативної допомоги. Захід організував Міжнародний благодійний фонд “Здоров’я українського народу” в межах проекту “Посилення ролі місцевих громад у розвитку благодійності та паліативної допомоги” за підтримки програми “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час заходу було розглянуто загальні питання фандрейзингу, PR і залучення волонтерів. Своїм досвідом ділилися директор Донецького міського фонду “Доброта” Яків Рогалин, президент Інституту демократичного суспільства Сергій Шахов і президент фонду “Здоров’я українського народу” Сергій Сошинський. У заході взяли участь 23 представники регіональних організацій, що опікуються паліативними хворими.

Організації проводитимуть фандрейзингові кампанії в 14 регіонах України в межах святкування Дня паліативної допомоги в жовтні.

Контакти: МБФ “Здоров’я українського народу”, (044) 229 03 03, office@healthup.org.ua

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти захисту прав уразливих груп населення у сфері охорони здоров’я шляхом підтримки та розвитку потенціалу громадськості й активістських організацій, сприяти становленню політик і практик у сфері громадського здоров’я, які відповідають міжнародним стандартам, базуючись на принципах доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: