Для НУО Рівненщини продовжено конкурс мікрогрантів на місцеві адвокасі-кампанії

Фундація імені князів-благодійників Острозьких продовжує термін подання проектів на конкурс мікрогрантів “Поділи відповідальність на всіх”

Фундація імені князів-благодійників Острозьких продовжує термін подання проектів на конкурс мікрогрантів “Поділи відповідальність на всіх”. Конкурс підтримує програма “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Всі необхідні документи слід подати до 25 жовтня. Результати конкурсу буде оголошено не пізніше 10 листопада.

Метою конкурсу є посилення спроможності територіальних громад Рівненщини у представленні своїх прав і інтересів в органах державної влади та місцевого самоврядування шляхом надання не менш ніж 7 мікрогрантів на організацію адвокасі-кампаній.

Підтримку буде надано громадським організаціям, благодійним фондам, об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків, закладам культури й освіти, ініціативним групам громадян у Рівненській області.

Фундація імені князів-благодійників Острозьких
(0362) 22 10 81
pbofrv@gmail.com

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: