Для НУО Рівненщини оголошено конкурс із організації адвокасі-кампаній

Фундація імені князів-благодійників Острозьких почала реалізовувати проект “Конкурс мікрогрантів місцевих адвокасі-кампаній “Поділи відповідальність на всіх”

Фундація імені князів-благодійників Острозьких почала реалізовувати проект “Конкурс мікрогрантів місцевих адвокасі-кампаній “Поділи відповідальність на всіх”. Проект підтримує програма “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Метою проекту є посилення спроможності територіальних громад Рівненської області у представленні своїх прав і інтересів в органах влади шляхом проведення конкурсу та надання не менше 7 мікрогрантів на підтримку адвокасі-кампаній.

Пріоритетами конкурсу є:
– екологічно безпечне середовище (вирішення питання несанкціонованих сміттєзвалищ, будівництва шкідливого виробництва, організації місць рекреації, дитячих майданчиків тощо);
– збереження та популяризація культурної й історичної спадщини;
– розвиток зеленого туризму та підтримка малого підприємництва;
– покращення стану та розвиток житлово-комунального господарства;
– посилення туристичного потенціалу регіону в підготовці до Євро-2012.

До участі в конкурсі запрошують громадські організації, благодійні фонди, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, а також ініціативні групи громадян. Участь у конкурсі також зможуть узяти сільські та селищні ради (за умови створення ними ініціативної групи, яка буде діяти незалежно, але злагоджено з державною структурою).

Фундація Острозьких проведе прес-конференцію щодо проекту, персонал проекту надаватиме консультації для громадських організацій і ініціативних груп громад, а також організує відкриті консультації в містах Дубно, Рівне, Костопіль і Сарни з підготовки проектної документації, роз’яснення щодо пріоритетів конкурсу та заходів, які буде профінансовано, підготовки бюджету та фінансової звітності.

Проекти оцінюватиме експертна рада, яка буде складатися з представників органів влади, ЗМІ, незалежної громадської організації, бізнесу чи фінансової установи. Переможців конкурсу (не менше 14 осіб) запросять до участі у дводенному тренінгу з проектного менеджменту. Моніторинг реалізації мікрогрантів будуть здійснювати запрошені експерти.

Під час тренінгів учасники отримають знання з проектного менеджменту, управління ресурсами, організації апарату державного управління та місцевого самоврядування, прийняття рішень, PR, вміння з організації та проведення адвокасі-кампаній і навички ведення переговорів і впливу на прийняття рішень.

Після завершення проекту буде проведено прес-конференцію за його підсумками, виготовлено звітну брошуру накладом 500 примірників про успішні та невдалі історії адвокасі-кампаній, яка також міститиме матеріали щодо організації та проведення кампаній, мобілізації громади тощо. Брошуру в електронному форматі буде розміщено на сайті Фундації Острозьких.

Адвокасі-кампанії – метод і процес впливу на людей, які приймають рішення, та на громадську думку щодо проблемних питань. Воно спрямоване на мобілізацію громадських дій для досягнення змін у суспільстві, в тому числі на проведення законодавчих і політичних реформ.

Контакти:
Фундація імені князів-благодійників Острозьких,
Рівне, вул. Драгоманова, 11, 33028
pbofrv@gmail.com
(0362) 22 10 81, 067 360 83 34, 067 239 54 26

***

Антикризова гуманітарна програма надає підтримку соціальним, культурницьким і гуманітарним проектам, націленим на збереження освітніх і оздоровчих програм для дітей і молоді з сільської місцевості та депресивних регіонів, а також на збереження селищних культурницьких інституцій, перетворення їх на центри громадської активності та дитячої позашкільної зайнятості.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: