Для НУО Чернігівщини відкрито консультаційно-інформаційний центр

У Чернігові розпочав роботу консультаційно-інформаційний центр для неурядових організацій Чернігівщини

У Чернігові розпочав роботу консультаційно-інформаційний центр для неурядових організацій (НУО) Чернігівщини. Його створив Центр “Доброчин” у межах проекту “Стань професіоналом, допоможи громаді” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Центр безкоштовно надає консультаційні й інформаційні послуги місцевим інститутам громадянського суспільства щодо покращення їхньої діяльності. Представники третього сектору можуть отримати як консультації з питань поточної діяльності НУО, так і інформацію щодо менеджменту НУО, практичних аспектів співпраці НУО, нормативних документів, а також консультації стосовно бухгалтерського обліку та фінансування неурядових організацій.

Центр приймає відвідувачів за адресою: Чернігів, вул. Жабинського, 13/42, з 10:00 до 17:00 щоденно, крім вихідних. Також запитання можна ставити на електронну скриньку dobrochyn@cn.relc.com та за тел. (0462) 67 71 81.

Контакти: Центр “Доброчин”, Дмитро Підгорний, (0462) 67 71 81, dobrochyn@cn.relc.com

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства” – сприяти розвитку системи захисту прав громадян як споживачів державних і комунальних послуг, посилювати спроможність громадських організацій щодо вироблення політики та впливу на прийняття політичних рішень із суспільно важливих питань.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: