Для молоді презентують конкурс, присвячений європейським традиціям місцевого самоврядування

17 січня об 11:00 у Києві відбудеться прес-конференція “Від Магдебурга до твого міста: очима тих, хто не байдужий”

17 січня об 11:00 у Києві, в інформагенції “Укрінформ” (вул. Богдана Хмельницького, 8/16), відбудеться прес-конференція “Від Магдебурга до твого міста: очима тих, хто не байдужий”. Захід проводить ГО “Молодіжна Альтернатива” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Учасники прес-конференції:
– Людмила Кудіна, ГО “Молодіжна Альтернатива”;
– Дмитро Шульга, Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження”;
– Ольга Боднар, народний депутат України;
– Денис Богуш, агентство “Bogush Communications”;
– Артем Біденко, ВГО “Асоціація зовнішньої реклами України”;
– Тетяна Матійчик, Департамент місцевого самоврядування Секретаріату Кабінету Міністрів;
– Галина Усатенко, ГО “Європа ХХІ”.

На заході буде презентовано всеукраїнський конкурс “Від Магдебурга до твого міста: очима тих, хто не байдужий”. До нього планують залучити активну молодь, що отримає можливість презентувати свій регіон / місто / населений пункт крізь призму розвитку в ньому інститутів місцевого самоврядування, становлення європейських правових систем і європейських моделей розвитку.

Журналістам слід акредитуватися до 10:00 16 січня телефоном (044) 592 86 69 або електронною поштою mol-alt@yandex.ru (відповідальна за акредитацію – Марія Резвинська).

Магдебурзьке право – феодальне міське право, що склалося в німецькому місті Магдебурзі, а згодом поширилося на інші міста Європи та стало символом феодального міського самоврядування. В Україні Магдебурзьке право поширилося у XIV-XV ст. Першим магдебурзьке право отримав Львів, а також колишні князівські столиці Галич, Белз, Перемишль, Теребовля, Холм і міста на русько-польському прикордонні.

ГО “Молодіжна Альтернатива”
(044) 592 86 69
mol-alt@yandex.ru

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: