Для миколаївських активістів відбудеться семінар по програмі “Сусідська взаємодопомога”

30 листопада в Миколаєві відбудеться семінар за кейс-методом по програмі “Сусідська взаємодопомога”

30 листопада в Миколаєві відбудеться семінар за кейс-методом по програмі “Сусідська взаємодопомога”. Захід проводить ХОГО “Асоціація розвитку спільнот”, ММГО “Фонд розвитку м. Миколаєва” та Ресурсний центр самоорганізації населення “Центр самоорганізації півдня України” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Наголос буде зроблено на переданні інформації та досвіду місцевим структурам громадянського суспільства – органам самоорганізації населення, об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) й органам влади, з якими відбувається постійна взаємодія.

До участі запрошують представників громади, ініціативних груп громадян, громадських організацій, органів влади та місцевого самоврядування, муніципальних закладів і міліції.

“Сусідська взаємодопомога” (“Neighbourhood Watch”) – це метод тісної спільної роботи будинків, під’їздів, приватних господарств, міліції та місцевої влади з метою допомогти людям захистити себе та свою власність, зменшити небезпеку вчинення злочинів і поліпшити умови проживання. Практика розвинених країн (Велика Британія та США) показує, що “Сусідська взаємодопомога” ефективна для профілактики злочинності та згуртування мешканців для вирішення проблем свого будинку, району чи міста.

Контакти:
ХОГО “Асоціація розвитку спільнот”
Маріанна Голованова
(057) 759 80 09
098 619 78 08
CDA@social.kharkov.ua

ММГО “Фонд розвитку м. Миколаєва”
Ресурсний центр самоорганізації населення
“Центр самоорганізації півдня України”
Михайло Золотухін
(0512) 47 34 79
frgn@ukrpost.ua

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: