Для медиків Донеччини відбудеться тренінг із паліативної допомоги

17-20 червня в місті Горлівка (міська лікарня №3, вул. Політехнічна, 39) відбуватиметься виїзний тренінг з основ надання паліативної допомоги

17-20 червня в місті Горлівка (міська лікарня №3, вул. Політехнічна, 39) відбуватиметься виїзний тренінг з основ надання паліативної допомоги. Захід проводить БФ “Мати Тереза” (Івано-Франківськ) та БФ “Янгол Милосердя” (Донецьк) за підтримки програми “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження” й Головне управління охорони здоров’я Донецької обладміністрації.

До навчання запрошено лікарів і медичних сестер з усіх районів області, які працюють / планують працювати у сфері надання паліативної допомоги чи надають таку допомогу пацієнтам онкологічних, неврологічних, інфекційних відділень, туберкульозних диспансерів тощо.

На сьогодні в Донецькій області існує два стаціонарні паліативні відділення – на базі обласного онкологічного диспансеру та на базі Горлівської міської лікарні №3. Крім того, з лютого розпочала діяльність виїзна служба паліативної допомоги вдома в Куйбишевському районі Донецька (при Центрах первинної медико-соціальної допомоги №7 і №8).

Контакти:
БФ “Янгол Милосердя”
Лариса Шилова
066 873 74 44
sh.larisa.n@gmail.com
Patronag@ua.fm

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти розвитку спроможності громадянського суспільства для формування ефективної системи охорони здоров’я, яка базується на принципах прав людини та доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: