Для луцьких старшокласників відбудуться тренінги з прав людини

Волинська обласна громадська організація “Волинський прес-клуб” за сприяння управління освіти Луцької міської ради розпочала інформаційно-освітню кампанію “Я маю право, бо я – людина”

Волинська обласна громадська організація “Волинський прес-клуб” за сприяння управління освіти Луцької міської ради розпочала інформаційно-освітню кампанію “Я маю право, бо я – людина”. Вона відбувається в межах проекту “Підвищення правової свідомості та правової культури населення Волинської області”, який підтримує програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Упродовж квітня-травня в луцьких школах відбуватимуться семінари-тренінги з прав людини для учнів старших класів, під час яких слухачі спробують вирішити якусь проблему зі сфери прав людини за допомогою театральної постановки. Такі зустрічі покликані привернути увагу молоді до питань прав людини та сприяти її активним діям у разі порушення цих прав.

У рамках кампанії відбудуться також дебатні зустрічі студентів чотирьох волинських вишів.

Контакти: Волинський прес-клуб, Богдана Стельмах, (0332) 72 45 48, lutsk@cure.org.ua

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: