Для луцьких ОСББ створено Ресурсний центр

У Луцьку відбулася презентація Ресурсного центру для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ)

У Луцьку відбулася презентація Ресурсного центру для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). Відповідний проект реалізує Волинський інститут підтримки та розвитку громадських ініціатив за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Керівник проекту Петро Лавринюк зауважив, що основною причиною повільного створення ОСББ є недостатність інформації та комунікації між ними. За його словами, незважаючи на кількарічний досвід функціонування ОСББ, досі не розроблено ефективних механізмів професійного управління будинками ОСББ, немає кваліфікованих кадрів (управителів) і системи їх підготовки, а основний тягар з управління покладено на голів ОСББ.

Ресурсний центр надає правові, інформаційні, консультаційні, методичні й інші послуги стосовно захисту прав і представлення інтересів у сфері ЖКГ, здійснення навчально-інформаційної роботи.

Також було підписано Меморандум про співпрацю інституту з Асоціацією ОСББ “Лучани”.

Контакти: Волинський інститут підтримки та розвитку громадських ініціатив, Петро Лавринюк, 067 90 55 398, (0332) 78 59 66, vipgi@ukr.net

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства” – сприяти розвитку системи захисту прав громадян як споживачів державних і комунальних послуг, посилювати спроможність громадських організацій щодо вироблення політики та впливу на прийняття політичних рішень із суспільно важливих питань.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: