Для луганських ОСН відкриють Ресурсний центр

10 лютого о 10:00 у Луганську відбудеться презентація Ресурсного центру для органів самоорганізації населення

10 лютого о 10:00 у Луганську (вул. Коцюбинського, 14, к. 201) відбудеться презентація Ресурсного центру для органів самоорганізації населення (ОСН). Захід проводить ЛОГО “Громадська ініціатива Луганщини” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

На захід запрошено близько 50 керівників ОСН, заступник Луганського міського голови, представники управління внутрішньої й інформаційної політики Луганської міської ради, відділу роботи з органами самоорганізації населення Луганської міської ради, засобів масової інформації.

Під час презентації заплановано підписати Меморандум про співпрацю між Луганською міською радою та ЛОГО “Громадська ініціатива Луганщини” для об’єднання зусиль щодо забезпечення розвитку ОСН у Луганську. Також учасники отримають інформацію про план діяльності Ресурсного центру на 2012 рік, перелік послуг і режим їх надання.

ЛОГО “Громадська ініціатива Луганщини”
Тетяна Кіріллова
(0642) 50 84 24
lekotan@lds.net.ua

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: