Для кримських учителів і старшокласників відбудеться семінар із етнічної толерантності

Учителів і старшокласників Криму та Севастополя запрошують на семінар із етнічної толерантності

Учителів і старшокласників Криму та Севастополя запрошують на семінар із етнічної толерантності. Захід пройде в межах проекту “Пізнання через взаємодію: сприяння комунікації старшокласників у поліетнічних регіонах”, який здійснює Чернівецька міська молодіжна громадська організація “Клуб української молоді” спільно з Одеською обласною організацією Комітету виборців України та Центром регіонального розвитку “Топ-Кая” (Сімферополь) за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Семінар відбудеться в листопаді в Сімферополі.

До участі запрошують ініціативні групи зі шкіл у складі вчителя та старшокласника (9-10 класи).

Учасники семінару до кінця року мають створити пошукові роботи на тему “Етнічний вимір Чернівців (Одеси) моїми очима”. Авторів найкращих робіт запросять до Чернівців (або Одеси), де вони матимуть змогу ознайомитися з етнічною історією й етнічними громадами краю, зустрітися з національно-культурними товариствами, здійснити екскурсії в населені пункти, у яких компактно проживають представники етнічних громад, поспілкуватися з учнівською молоддю з інших регіонів.

Для участі в семінарі слід заповнити анкету-заявку та надіслати її до 10 листопада на адресу o.tselishcheva@gmail.com з темою листа “Заявка на семінар з етнічної толерантності”.

Центр регіонального розвитку “Топ-Кая”
Олександра Целіщева,
050 66 40 616
o.tselishcheva@gmail.com

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: