Для кременчуцьких ОСББ створено Ресурсний центр

У Кременчуці почав працювати Ресурсний центр для ОСББ “Школа кербудів”

У Кременчуці почав працювати Ресурсний центр для ОСББ “Школа кербудів”. Його створення ініціював Фонд розвитку громади міста Кременчука спільно з Академією розвитку гуманітарної освіти за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

У межах проекту заплановано організувати науково-практичну конференцію голів ОСББ Кременчука. Там буде проведено анкетування учасників, щоб визначити їхні побажання щодо об’єму й тематики навчання. На основі цього анкетування буде організовано 4 навчальні групи.

Для голів ОСББ, які будуть проходити навчання, готують практичний посібник “Керуй своїм будинком” із інформацією та зразками документів щодо організації поточної діяльності, фінансування ОСББ тощо.

На базі ОСББ Кременчука відбуватимуться семінари.

Під час роботи Ресурсного центру спеціалісти надаватимуть консультації з правових, інформаційних, організаційних, методичних і інших питань роботи ОСББ.

Усі напрацювання Ресурсного центру та перебіг подій будуть висвітлювати на тематичному сайті Асоціації ОСББ “Кременчук”.

Ресурсний центр працює за адресою: вул. 29 Вересня, 10/24, к. 40.

Фонд розвитку громади міста Кременчука
(0536) 79 91 64
frgk@ya.ru

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: