Для коаліцій громадських організацій України буде оголошено конкурс

Проект “Об’єднуємося заради реформ!” (UNITER) спільно з Фондом “Східна Європа” та Міжнародним фондом “Відродження” повідомляють про намір оголосити конкурс для коаліцій організацій громадянського суспільства (ОГС) України

Проект “Об’єднуємося заради реформ!” (UNITER) спільно з Фондом “Східна Європа” та Міжнародним фондом “Відродження” повідомляють про намір оголосити конкурс для коаліцій організацій громадянського суспільства (ОГС) України. Конкурс підтримують Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та програма “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Конкурс буде оголошено наприкінці серпня. Аплікаційну форму й інструкції щодо її заповнення можна буде знайти на веб-сайтах організацій після офіційного оголошення конкурсу.

Метою конкурсу буде об’єднання зусиль організацій громадянського суспільства України, що працюють як на місцевому, так і на національному рівнях для представлення інтересів громадян і просування національних реформ.

У межах конкурсу буде підтримано такі ініціативи:
· спільні проекти національних і місцевих ОГС у сферах, у яких було реалізовано місцеві ініціативи протягом попереднього етапу програми (див. сторінку UNITER);
· пріоритетні напрями можуть включати (перелік не є вичерпним): доступ до інформації, прозорість і підзвітність влади, демократичні механізми прийняття рішень, самоорганізація населення, надання адміністративних послуг, електронне врядування, енергоефективність, житлово-комунальні послуги, розвиток малого й середнього підприємництва та формування сприятливого середовища для ведення бізнесу, політика у сфері культури;
· мережеві проекти, спрямовані на розвиток наявних проектів громадянського представництва на національному рівні у згаданих сферах;
· поширення досвіду важливих проектів, які було реалізовано на місцевому рівні та які потенційно можуть мати ефект на національному рівні.

До участі в конкурсі буде запрошено коаліції у складі офіційно зареєстрованих ОГС із різних регіонів України. До складу коаліції може входити орієнтовно 4 місцевих ОГС, а також одна громадська організація національного рівня (всеукраїнська), компетентна в розробці проектів нормативно-правових актів і в їх ефективному лобіюванні. Очікується, що коаліції буде сформовано до моменту подачі заявки на участь у конкурсі.

Конкурс відбуватимуться в два тури. У першому турі коаліція має подати одну коротку концепцію з описом своєї ініціативи. Концепцію повинен надіслати координатор коаліції. Для участі у другому турі кожна з організацій – учасників коаліції, яких буде відібрано радою експертів після першого туру, має подати індивідуальну заявку з деталізацією своєї ролі в реалізації загальної ініціативи коаліції.

Максимальний розмір гранту – в середньому 12 000 – 14 000 доларів США для однієї організації – учасниці коаліції та до 25 000 доларів США для лідера – координатора коаліції. Максимальний розмір гранту для коаліції – 80 000 доларів США.

У межах конкурсу заплановано підтримати проекти 6-7 коаліцій. Очікувана тривалість проектів – до 12 місяців.

Контакти:
Проект “Об’єднуємося заради реформ
!” (UNITER), (044) 495 53 83, uniter@pact.org.ua
Фонд “Східна Європа”, (044) 200 38 24, info@eef.org.ua
Програма “Посилення впливу громадянського суспільства”, (044) 461 95 00, cs@irf.kiev.ua

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: