Для херсонських активістів і малозабезпечених організовано комп’ютерні курси

У херсонському Центрі правової інформації та консультацій організовано комп'ютерні курси для громадських активістів і волонтерів Херсона й області, а також для клієнтів громадських приймалень – малозабезпечених і незахищених верств населення, для людей похилого віку

У херсонському Центрі правової інформації та консультацій організовано комп’ютерні курси для громадських активістів і волонтерів Херсона й області, а також для клієнтів громадських приймалень – малозабезпечених і незахищених верств населення, для людей похилого віку. Діяльність Центру координує Херсонська обласна організація Комітету виборців України за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Слухачі курсів отримають навички роботи з комп’ютером у різних програмах, що полегшить їм пошук необхідної правової інформації для захисту своїх прав. На курсах також викладають основи прав людини, українського та міжнародного законодавства й методів правозахисту.

Перше заняття нового набору відбудеться 23 січня о 16:00, в офісі ХОО КВУ (Придніпровський узвіз, 1, офіс 8).

Для участі в курсах слід зареєструватися до 22 січня телефоном (0552) 325 026 або через електронну пошту cvu.office.ks@gmail.com.

Програма навчання

Херсонська обласна організація
Комітету виборців України
Василь Касьянов
(0552) 325 026

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: