Для калинівських хворих зібрано благодійні пожертви

Калинівська громадська організація “Добробут” завершила в Попаснянському районі (Луганська область) проект “Світ Сонця”, спрямований на допомогу невиліковно хворим

Калинівська громадська організація “Добробут” завершила в Попаснянському районі (Луганська область) проект “Світ Сонця”, спрямований на допомогу невиліковно хворим. Проект підтримала програма “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час проекту в районі було встановлено благодійні скриньки. Обсяг пожертв підрахують наприкінці жовтня. Зокрема, родичі хворих, які перебувають у геріатричному відділенні Калинівської дільничної лікарні, надали 1000 грн. Для відділення закуплено продуктів харчування на суму близько 5000 грн. У лікарні відкрито “живий куток” і оновлено маніпуляційний кабінет.

У межах проекту до Всесвітнього дня хоспісної та паліативної допомоги висаджено алею нарцисів у Попасній.

КГО “Добробут”
(06474) 92 325
lituga-oksana@i.ua

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти захисту прав уразливих груп населення у сфері охорони здоров’я шляхом підтримки та розвитку потенціалу громадськості й активістських організацій, сприяти становленню політик і практик у сфері громадського здоров’я, які відповідають міжнародним стандартам, базуючись на принципах доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: