Для громадських активістів відкрито консультації щодо соціальних досліджень

Центр "Соціальні індикатори" відкрив гарячу лінію "Запитай у соціологів" (безкоштовні консультації для третього сектору з питань соціальних досліджень)

Центр “Соціальні індикатори” відкрив гарячу лінію “Запитай у соціологів” (безкоштовні консультації для третього сектору з питань соціальних досліджень). Ініціативу підтримує програма “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Ініціатори розраховують, що консультації допоможуть експертам і громадським активістам грамотно спланувати та представити дослідницьку складову власних проектів, а також краще розрізняти маніпулятивні чи просто нефахові повідомлення про результати соціологічних досліджень.

Безкоштовні консультації надають телефоном і через Інтернет. Гаряча лінія працює до 25 грудня.

У режимі вхідних дзвінків лінія працює щосереди з 14:00 до 19:00. Одночасно на лінії працює лише один консультант. Якщо фахівець не зміг відповісти через те, що в цей час тривала інша консультація, він обов’язково передзвонить після її завершення.

Канали для звернень
електронна адреса: ask.sociologists@gmail.com
сторінка в мережі Facebook: http://www.facebook.com/ask.sociologists
сторінка в мережі ВКонтакте http://vk.com/ask.sociologists
телефони: 068 051 97 98, 099 216 33 78
Skype: ask.sociologists

Пам’ятка

Контакти:
Центр “Соціальні індикатори”
068 051 97 98
ask.sociologists@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: