Для громадських активістів Львівщини відбудуться тренінги з діяльності ОСББ

Для ініціативних груп зі створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) і новостворених об’єднань Львівщини відбудеться низка тренінгів

Для ініціативних груп зі створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) і новостворених об’єднань Львівщини відбудеться низка тренінгів. Їх організовує ГО “Ресурсний центр для ОСББ” у межах проекту “Підтримка діяльності Ресурсного центру для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у Львівській області” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час тренінгів буде розглянуто правові аспекти діяльності ОСББ, питання експлуатації й утримання житлових будинків і прибудинкової території, передання будинку на баланс ОСББ, передання прибудинкової території у власність ОСББ.

Тренерами будуть експерти ГО “Ресурсний центр для ОСББ”, ЛМГО “Центр досліджень місцевого самоврядування”, ГО “Центр громадської адвокатури”.

Наступний тренінг відбудеться 30 вересня. Щоб стати його учасником, слід заповнити анкету та до 21 вересня надіслати її на електронну адресу forym@osbb.com.ua або занести в офіс організації: Львів, вул. Смерекова, 2 (вхід із вулиці).

Тренінги відбудуться у Львові. Витрат на проїзд учасникам не відшкодовують.

Учасників буде відібрано на конкурсних засадах, умовами відбору будуть:
· зацікавленість у створенні ОСББ;
· рівень спроможності створити й управляти ОСББ;
· кількість квартир у майбутньому ОСББ;
· рекомендації від громадських організацій, сектору підтримки діяльності ОСББ Львівської міської ради та відділу житлово-комунального господарства Львівської обласної ради.

Перевагу надаватимуть ініціативним групам і представникам районів області.

Контакти: ГО “Ресурсний центр для ОСББ”, (032) 298 73 85, forym@osbb.com.ua

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: