Для держслужбовців готують посібник із розробки місцевих цільових програм

ГО “Євпаторійський центр регіонального розвитку” готує методичний посібник для держслужбовців із розробки місцевих цільових програм. З цією метою буде проведено декілька фокус-груп у містах Криму

ГО “Євпаторійський центр регіонального розвитку” готує методичний посібник для держслужбовців із розробки місцевих цільових програм. З цією метою буде проведено декілька фокус-груп у містах Криму. Проект  “Удосконалення засад розробки та функціонування місцевих цільових програм в АР Крим” підтримує програма “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Партнерами в реалізації проекту є Кримський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій при Раді міністрів АР Крим та Український інститут публічної політики.

Фокус-групи відбудуться в таких містах:       
– Бахчисарай (21 квітня);
– Феодосія (22 квітня);
– Саки (26 квітня);
– Судак (27 квітня).

У заходах візьмуть участь держслужбовці та депутати міських рад, представники громадських організацій і ЗМІ.         

Контакти: Сергій Сухобойченко, 066 763 83 01, ecrr@ukr.net

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства” – сприяти розвитку системи захисту прав громадян як споживачів державних і комунальних послуг, посилювати спроможність громадських організацій щодо вироблення політики та впливу на прийняття політичних рішень із суспільно важливих питань.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: