Для членів громадських рад Донеччини відбудуться тренінги з аналізу політики

6-7 липня з 9:30 до 17:00 у Донецьку відбудуться тренінги “Аналіз політики: теорія та практика громадського аналізу політики виконавчих органів влади в області” для членів громадських рад при райадміністраціях Донецької області

6-7 липня з 9:30 до 17:00 у Донецьку, в обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади (бул. Пушкіна, 32, малий зал), відбудуться тренінги “Аналіз політики: теорія та практика громадського аналізу політики виконавчих органів влади в області” для членів громадських рад при райадміністраціях Донецької області. Заходи організовує Донецька обласна організація ВГО “Комітет виборців України” спільно з Донецьким інститутом соціальних досліджень і політичного аналізу в межах проекту “Підвищення професійного рівня членів громадської ради при Донецькій обласній державній адміністрації” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Для участі у тренінгу слід надіслати анкету до 16:00 4 липня на електронну адресу svitlana_t@mail.ru або на факс (062) 337 63 16. Запланована кількість учасників кожного з тренінгів – 17 осіб.

Учасників відбиратимуть на конкурсних засадах. Про результати відбору буде повідомлено до 17:00 5 липня.

Організатори забезпечують учасників обідом і методичними матеріалами та відшкодовують витрати на проїзд (лише за наявності автобусних квитків). Витрат на пальне не відшкодовують.

Контакти: Донецька обласна організація ВГО “Комітет виборців України”, Світлана Ткаченко, 066 666 39 14, svitlana_t@mail.ru

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: