Для буковинських журналістів проведено семінар із етнічної толерантності

У Чернівцях відбувся науково-практичний семінар для буковинських ЗМІ в межах проекту “Моніторинг процесу формування збалансованих етнонаціональних відносин у Чернівецькій області”

30 червня в Чернівцях відбувся науково-практичний семінар для буковинських ЗМІ в межах проекту “Моніторинг процесу формування збалансованих етнонаціональних відносин у Чернівецькій області”. Захід провів Буковинський політологічний центр за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час семінару було проведено анкетування учасників для визначення рівня етнічної толерантності. Виявилося, що у 18% опитаних низький рівень толерантності, в 11% – високий, а в 71% – середній.

Крім того, було проаналізовано виконання Регіональної програми підтримки національно-культурних товариств, етнічних громад Чернівецької області й української діаспори на 2010-2012 роки.

Контакти: Буковинський політологічний центр, (0372) 55 71 82, akruglas@univers.cv.ua

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: