Для активістів Південної України оголошено конкурс мікрогрантів

Фонд розвитку міста Миколаєва оголосив конкурс мікрогрантів на адвокаційні ініціативи громад Півдня України

Фонд розвитку міста Миколаєва оголосив конкурс мікрогрантів на адвокаційні ініціативи громад Півдня України. Ініціативу підтримує програма “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Участь у конкурсі можуть узяти громадські організації, благодійні фонди, органи самоорганізації населення (ОСН), ініціативні групи громадян. Останній термін подання заявок – 26 листопада.

Також активістів запросили у “Школу громадянської дії” на тренінги з написання адвокаційних проектів. Для цього слід заповнити та подати анкету-заявку в “Центр самоорганізації Півдня України”, представництва якого є в Миколаївській області (Фонд розвитку міста Миколаєва, frgn@ukrpost.ua), Херсонській області (ХОО ВГО “Комітет виборців України”, cvu.office.ks@gmail.com), АР Крим (Євпаторійський центр регіонального розвитку, ecrr@ukr.net) і Севастополі (ГО “Медіацентр IPC Севастополь”, rihtun@gmail.com).

Орієнтовні дати проведення тренінгів:
– для учасників із Херсона та Херсонської області – 1-2 листопада в Херсоні;
– для учасників з АР Крим – 6-7 листопада в Сімферополі;
– для учасників із Севастополя – 8-9 листопада в Севастополі.

Анкети-заявки приймають до 15 жовтня.

Заявка на конкурс

Контакти:
Фонд розвитку міста Миколаєва
frgn@ukrpost.ua

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: