Для адвокатів опубліковано порадники з правової допомоги

Українська фундація правової допомоги спільно з Координаційним центром із надання безоплатної правової допомоги опублікували порадники для адвокатів “Право на безоплатну правову допомогу”, “Забезпечення раннього доступу до правової допомоги”, “Право на інформацію в кримінальному процесі”

Українська фундація правової допомоги спільно з Координаційним центром із надання безоплатної правової допомоги опублікували порадники для адвокатів “Право на безоплатну правову допомогу”, “Забезпечення раннього доступу до правової допомоги”, “Право на інформацію в кримінальному процесі”. Матеріали видано за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Порадники підготовано на основі публікацій Правової ініціативи відкритого суспільства.

У серії порадників, присвячених міжнародним стандартам доступу до правової допомоги, адвокати зможуть знайти як витяги з міжнародних актів, так і позиції міжнародних інституцій щодо важливих елементів права на правову допомогу.

Контакти:
Українська фундація правової допомоги
Оксана Тарапатова
(044) 280 67 40
yurfundacja@gmail.com

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: