Дізнайся більше про переговорний процес між Україною та Європейським Союзом

Дізнайся більше про переговорний процес між Україною та Європейським Союзом щодо нової посиленої угоди на окремій сторінці порталу "Європейський простір" — http://eu.prostir.ua/themes/ua-eu.html

Дізнайся більше про переговорний процес між Україною та Європейським Союзом щодо нової посиленої угоди на окремій сторінці порталу “Європейський простір” — http://eu.prostir.ua/themes/ua-eu.html

На порталі “Європейський простір” створено нову сторінку, присвячену переговорному процесу між Україною та Європейським Союзом щодо нової посиленої угоди. Створення сторінки є частиною проекту “Підвищення прозорості переговорного процесу щодо нової посиленої угоди між Україною та ЄС”, що здійснюється Європейською програмою Міжнародного фонду “Відродження” у партнерстві з Делегацією України для участі у переговорах з ЄС щодо укладення нового базового договору між Україною та ЄС. Проект розпочато у березні 2008 року з метою підвищення прозорості переговорного процесу між Україною та ЄС.

На даній сторінці можна ознайомитися із завданнями та пріоритетами проекту та отримати детальну інформацію про заходи (анонси, прес-релізи, порядки денні, матеріали заходів, висвітлення у пресі тощо), що  проводяться в рамках проекту.

Крім того, на сторінці можна знайти цікаву  і корисну інформацію в цілому до теми. На сторінці розміщена підбірка матеріалів щодо переговорного процесу, підготовлена експертами Європейської програми МФВ (серед яких, аналіз доступності та змістовності інформації про переговори щодо укладення нової посиленої угоди з ЄС на українських офіційних інтернет – ресурсах), матеріали про переговори, що розміщені на сайтах органів державної влади (на приклад, запитальник  Міністерства економіки України для представників українського бізнесу щодо окремих аспектів укладання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) між Україною та ЄС), підбірка матеріалів у ЗМІ щодо переговорного процесу та різних аналітичних матеріалів до теми.

Якщо у Ва є інформація, що її, на Вашу думку, варто розмістити на сторінці, чи Ви маєте пропозиції щодо структури та змісту сторінки, просимо звертатися до Дарини Наконечної, координатора проектів Європейської програми МФВ (nakonechna@irf.kiev.ua).

Дарина Наконечна, координатор проектів Європейської програми
тел: +380 (44) 461 9500 | факс: +380 (44) 486 0166
eлектронна пошта: nakonechna@irf.kiev.ua
офіс: м.Київ, Бехтерівський пров. 13а к. 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: