Діяльність Центрів адмінпослуг: презентація моніторингу

8 квітня об 11:30 у Києві відбудеться прес-конференція “Результати громадського моніторингу створення центрів надання адміністративних послуг в Україні та першочергові питання політики уряду у сфері адміністративних послуг”

8 квітня об 11:30 у Києві (ІА “УНІАН”, вул. Хрещатик, 4) відбудеться прес-конференція “Результати громадського моніторингу створення центрів надання адміністративних послуг в Україні та першочергові питання політики уряду у сфері адміністративних послуг”. Моніторинг здійснив Центр політико-правових реформ, Фонд місцевої демократії, Центр досліджень місцевого самоврядування та Центр підтримки громадських та культурних ініціатив “Тамариск” за підтримки Європейського Союзу та програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

З 1 січня в кожному місті обласного значення та райцентрі мали запрацювати Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), щоб громадянам було легше отримувати документи, різноманітні довідки й дозволи.

Чи запрацювали вони? Чи поменшало в житті кожного громадянина бюрократії, хабарів і біганини між різними інстанціями? Які основні виклики й успіхи ЦНАП? Що повинна зробити нова влада для реформування системи адміністративних послуг?

Учасники прес-конференції:
– Віктор Тимощук, заступник голови правління Центру політико-правових реформ;
– Ігор Бригілевич, експерт Центру досліджень місцевого самоврядування;
– Олександр Саєнко, радник Віце-прем’єр міністра України;
– Надія Добрянська, експерт Центру політико-правових реформ.

Контакти:
Центр політико-правових реформ
(044) 278 03 17
(044) 278 03 72
centre@pravo.org.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: