Діяльність Мінсоцполітики у сфері пільг винесуть на громадське обговорення

17 лютого о 14:00 у Львові відбудеться обговорення (фокус-група) з представниками неурядових організацій соціального та правового спрямування щодо правового регулювання пенсійного забезпечення та системи пільг в Україні

17 лютого о 14:00 у Львові (вул. Левицького, 97, перший поверх) відбудеться обговорення (фокус-група) з представниками неурядових організацій соціального та правового спрямування щодо правового регулювання пенсійного забезпечення та системи пільг в Україні. Захід організовує Центр громадської адвокатури в межах проекту “Сприяння громадськості впровадженню принципу соціальної справедливості в державній політиці в соціальній сфері” за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

На заході буде представлено матеріали громадської експертизи Міністерства соціальної політики щодо реформування системи пільг в Україні й окреслено основні тенденції в цьому напрямі. Також буде обговорено напрямки пенсійної реформи, яку ініціює влада.

Учасники отримають каталоги пільг, складені Центром громадської адвокатури та Міністерством соціальної політики. За результатами обговорення буде сформовано пропозиції, які надішлють до Міністерства та Пенсійного фонду.

Тим, хто бажає взяти участь в обговоренні, слід зареєструватися за тел. (032) 244 46 59 або через e-mail cga@lawngo.net.

Контакти: Центр громадської адвокатури, тел. (032) 244 46 59, факс (032) 244 46 54, cga@lawngo.net

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: