Діти Донецька отримали новий ігровий майданчик

24 жовтня 2010 року у мікрорайоні «Текстильник» Кіровського району м. Донецьк відбулося урочисте відкриття дитячого майданчика «Остров-ОК».

Дитячий майданчик «Остров-ОК» був побудований за ініціативи активних мешканців мікрорайону в рамках конкурсу міні-проектів, що проводить Донецька обласна організація ВГО «Комітет виборців України» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження», Донецької міської ради та за інформаційної підтримки «Першого муніципального каналу». Підтримуючи спільну ініціативу мешканців мікрорайону (батьків, підприємців, активних громадян), районна влада додала до ігрового комплексу ще декілька ігрових споруд, завдяки чому вийшов великий і красивий дитячий майданчик.

На відкритті були присутні заступник Донецького міського голови Волков М.М., Голова Кіровського району м. Донецька Меша В.Г., Голова Правління ДОО «Комітет виборців України» Ткаченко С.В., які привітали всіх присутніх зі святом та висловили надію, що цей майданчик буде улюбленим містом дітлахів та їхніх батьків. Організатори заходу спільно з представниками громадських організацій та влади дійшли висновку, що на цьому добра ініціатива не повинна закінчуватись і на вільному місці біля вже побудованого майданчика ще потрібно додатково поставити ігрові елементи для більш дорослих дітей, на що діти відповіли радісним «Ура!», а батьки – оплесками.

Як зазначив голова правління ДОО ВГО «Комітет виборців України» Сергій Ткаченко, будівництво цього майданчика є яскравим прикладом того, як мешканці Донецька поступово з простих споживачів неякісних послуг перетворюються на активних громадян, здатних об’єднувати зусилля, залучати ресурси та привертати увагу влади заради спільного вирішення власних проблем.

Батьки-члени ініціативної групи від щирого серця подякували та нагородили грамотами керівництво Кіровського району м. Донецька, ДОО ВГО «Комітет виборців України», ДОГО «Ні будівництву сміттєспалювального заводу в Донецьку», ДОГО «Асоціація захисту екологічних прав громадян» за допомогу та внесок в будівництво дитячого майданчика.

Діти, не чекаючи на офіційне відкриття, з великим задоволенням каталися на гойдалках, зривали повітряні кулі, якими був прикрашений майданчик, та танцювали під дитячі пісні, що лунали з вікна прилеглого будинку.

Після того, як було перерізано символічну стрічку, всі охочі малюки змогли взяти участь у розважальній програмі, що була підготовлена батьками-учасниками ініціативної групи, та отримати солодощі та подарунки за участь в іграх та конкурсах.

Джерело і фото: Донецька обласна організація ВГО “Комітет виборців України”, 83015 Донецьк, бул. Шкільний 7/42, тел./факс: 062 337 63 16, www.cvu.dn.ua

У Донецьку підбито підсумки конкурсу міні-грантів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: