Дискусія щодо візової лібералізації

1 грудня, 2015 року з 16.15 до 18.15 у приміщенні Європейського Парламенту відбудеться дискусія щодо візової лібералізації. Організатор громадська організація «Європа без Бар’єрів» за підтримки Європейcької програми міжнародного фонду «Відродження».

1 грудня, 2015 року з 16.15 до 18.15 у приміщенні Європейського Парламенту відбудеться дискусія щодо візової лібералізації. Організатор громадська організація «Європа без Барєрів» за підтримки Європейcької програми  міжнародного фонду «Відродження».

Україна ніколи не була так близько до скасування візового режиму з ЄС, як зараз, однак цей процес може бути затриманий або і зірваний.  Кінцеве рішення Європейський Союз прийматиме не лише на основі  технічних критеріїв, передбачених Планом дій з візової лібералізації (далі – ПДВЛ), – до уваги братимуться також чинники безпеки та міграційні ризики, спричинені воєнними подіями на Сході України та анексією Криму.

Постає необхідність, з одного боку, у перевірці політичної готовності країн-членів ЄС підтримати безвізові прагнення України з огляду на нові безпекові виклики, а з іншого, довести серйозність та ґрунтовність здійснених реформ для забезпечення політичної волі ЄС прийняти одностайне рішення по запровадженню безвізового режиму для України.  

Під час заходу експерти “Європи без Бар’єрів” разом із своїми колегами з ЄС нададуть свою незалежну оцінку стану реформ  в Україні в рамках виконання Плану дій зі візової лібералізації  та щодо готовності країн-членів ЄС  надати Україні безвізовий режим громадянам України за умов відкритого військового конфлікту на Сході України та наявної міграційної кризи в ЄС. 

Експерти презентуватимуть розроблену Міграці1ну карту України, яка містить аналіз останніх змін в міграційній сфері України, спричинених подіями на Сході України та анексією Криму, та Революцією Гідності.

Учасники:

Міхаела Шодорова, депутат Європеарламенту, Європейська народна партія

Сандра Кальнєте, віце президент, Європейська народна партія

Яромір Штетітна, депутат Європарламенту, Європейська народна партія

Ірина Сушко, виконавча директорка, громадська організація “Європа без бар’єрів”

Наталія Єрашевич, директорка Форуму громадянського суспільства країн Східного партнерства

Олена Пристайко, виконавча директорка, Офіс зв’язку українських аналітичних центрів у Брюсселі

Контакти: Ірина Сушко , ГО “Європа без Бар”єрів”  +38 044 238 68 43, iryna_sushko@ukr.net.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: