Дискусія на тему «Форми та методи роботи з учнями у поданні краєзнавчого матеріалу»

7 вересня 2010 року з 11.00 до 16.00 під час дискусії, яка пройде у Кременчуцькому ліцеї №4, педагоги-організатори та соціальні педагоги шкіл міста говоритимуть про форми та методи роботи з учнями у поданні краєзнавчого матеріалу.

У ході дискусії планується напрацювати декілька варіантів форм та методів роботи з учнями, які зможуть бути практично застосовані у школах міста під час роботи Літературно-музичного клубу ім. Тьомкіна, що діятиме в рамках проекту «Тьомкінські дні-2011 – дні європейської культури у Кременчуці». Зазначений проект реалізується НУО «Фонд розвитку громади міста Кременчука» за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження».

Дискусія буде проведена у партнерстві з ГО «Європейський діалог», управлінням освіти виконкому Кременчуцької міської ради, Кременчуцьким ліцеєм №4, Кременчуцьким інформаційно-просвітницьким центром «Європейський клуб».

Спікером виступить Ірина Каць – учасниця навчальної програми з фасилітації для грантоотримувачів проекту UNITER, що реалізується ГО «Європейський діалог» у межах проекту «Об’єднуємося заради реформ (UNITER)», що фінансується Агентством США з Міжнародного Розвитку (USAID) та виконується Pact, Inc.

Експерт заходу – Андрій Залужний, тренер з питань розвитку ОГС та Програми «Intel® Навчання для майбутнього», член тренерської групи «Діалог».

На дискусію запрошені педагоги-організатори та соціальні педагоги шкіл міста Кременчука, представники ЗМІ.

Під час заходу учасники будуть ознайомлені з напрацюваннями проекту «Тьомкінські дні-2011 – дні європейської культури у Кременчуці» (з інформацією про кременчуцький період життя володаря чотирьох Оскарів Дмитра Тьомкіна, результатами архівних досліджень його біографії) для планування подальшої спільної діяльності щодо теми проекту.

Час початку реєстрації: 11:00.

Дата: 7 вересня 2010 року.

Адреса заходу: м. Кременчук, вул. Першотравнева, 13 (читальна зала ліцею №4).

Контактна особа Каць Ірина Рафаїлівна, +38 (050) 957-23-86, ns314@ya.ru

* * *

Метою проекту «Тьомкінські дні-2011 – дні європейської культури у Кременчуці», що здійснюється НУО «Фонд розвитку громади міста Кременчука» за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження», є підвищення обізнаності кременчужан про внесок їх земляка Дмитра Тьомкіна, всесвітньовідомого композитора, володаря чотирьох Оскарів у розвиток європейської та світової культури.

Мета діяльності НУО «Фонд розвитку громади міста Кременчука» – підвищити якість життя всієї територіальної громади міста Кременчука до європейського рівня. Детальніше: www.frgk.com.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: