Дискримінація в Україні: суспільні настрої та політика влади

13 грудня з 11:00 до 13:00 в Києві відбуватиметься прес-клуб “Дискримінація в Україні: суспільні настрої та політика влади”

13 грудня з 11:00 до 13:00 в Києві (ІА “Укрінформ”, вул. Богдана Хмельницького, 8/16) відбуватиметься прес-клуб “Дискримінація в Україні: суспільні настрої та політика влади”. Захід проводить Український незалежний центр політичних досліджень за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Минув більш ніж рік після набуття чинності закону “Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні”. Що суспільство знає про протидію дискримінації? Як владні інститути виконують свої повноваження в межах закону? Хто в суспільстві відчуває дискримінацію стосовно себе?

Під час заходу буде представлено результати моніторингу діяльності центральних органів виконавчої влади, органів виконавчої влади на місцях, органів місцевого самоврядування (обласний рівень) на предмет виконання названого закону, а також результати соціологічних опитувань щодо випадків дискримінації.

До участі у прес-клубі запрошено експертів, громадських діячів, представників органів державної влади та журналістів.

Контакти:
Український незалежний центр політичних досліджень
Світлана Горобчишина
097 749 59 07
sveta@ucipr.org.ua

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: