13-та річна конференція проекту «Київський Діалог»

27-28 жовтня в Києві відбуватиметься 13-та річна конференція проекту «Київський Діалог»

27-28 жовтня в Києві відбуватиметься 13-та річна конференція проекту «Київський Діалог» за участі:

–     Євгена Бистрицького, виконавчого директора Міжнародного фонду «Відродження» (Київ);

–     Штефані Шіффер, директорки німецької громадської організації «Європейський Обмін» (Берлін);

–     Ребекки Хармс, депутатки Європейського парламенту (Брюссель);

–     Маркуса Бранда, радника з демократичного управління та голови стратегічного відділу ПРООН в Україні (Київ);

–     Ігоря Коліушко, голови Центру політико-правових реформ (Київ);

–     Валерія Новікова, голови Луганського обласного правозахисного центру «Альтернатива» (Київ/Алчевськ).

Модеруватиме Вільфрід Їльґе, Німецьке товариство зовнішніх справ (Берлін).

На конференції присутні 120 учасників, які мають знайти однодумців з інших міст та в групах напрацювати ідеї для проектів з розвитку своїх міст. З цими ідеями учасники зможуть взяти участь у наступних конкурсах малих грантів, які регулярно проводить Київський Діалог.

З літа 2017 року Київський Діалог розширив свою географію й тепер працює у 35 містах та містечках навколо восьми великих міст України: Одеси, Харкова, Миколаєва, Дніпра, Львова, Черкасів, Маріуполя, Слов’янська.

«Завдяки цьому громадськість регіонів отримує практичний досвід самоорганізації задля здійснення колективних проектів, просування громадських ініціатив у різних містах, навчає себе і представників органів місцевої влади відкритому діалогу. Разом з тим учасники набувать методичні знання, поєднують досвід українських та європейських експертів щодо особливостей місцевого самоврядування та повноцінної громадської залученості у реформи в масштабах усієї країни», – пояснює Євген Бистрицький, виконавчий директор Міжнародного фонду «Відродження».

«Цього року конференція зібрала активних і впливових представників громадянського суспільста та місцевого самоврядування з усієї України. Понад 80 представників різних міст і громад України, які беруть участь цього року, вже можуть представити свої «історії успіху» залучення громадськості в управлінні на місцевому рівні», – підкреслює Тетяна Лопащук, керівниця проекту «Київський Діалог».

13-та річна конференція була проведена за підтримки Фонду Конрада Аденауера, Фонду Гайнріха Бьолля, Фонду Фрідріха Науманна, Міжнародного фонду «Відродження», а також Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини.

Проект «Київський Діалог» був ініційований у 2005 році науковцями, представниками неурядових організацій із України та Німеччини заради партнерської співпраці. Сьогодні він поширює знання про Україну в Європейському Союзі та про європейські процеси і цінності – в Україні. Такий двосторонній обмін допомагає формувати позитивне ставлення до Європи і підтримувати подальшу демократизацію України. «Київський Діалог» реалізується німецькою громадською організацією «Європейський Обмін» та Міжнародним фондом «Відродження» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Контактна особа для додаткових коментарів: Тетяна Лопащук, керівниця проекту «Київський Діалог» lopashchuk@irf.kiev.ua.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: