Діагноз: онкологія. Історії однієї країни

ГО “Дорадча рада спільнот з питань доступу до лікування в Україні” підготувала брошуру “Діагноз: онкологія. Історії однієї країни”

ГО “Дорадча рада спільнот з питань доступу до лікування в Україні” підготувала брошуру “Діагноз: онкологія. Історії однієї країни”. Видання опубліковано за підтримки програми “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”.

Експерти півроку проводили бесіди з пацієнтами в усіх регіонах України. Саме ці бесіди (за згодою онкохворих) лягли в основу дослідження. Пацієнти та члени їхніх родин розповіли, з якими проблемами та труднощами вони стикаються щодня в боротьбі з раком.

Щороку в Україні реєструють понад 160 тис. нових випадків злоякісних новоутворень. Щороку від онкологічних захворювань помирають близько 100 тис. українців, 30% із них – люди працездатного віку. Сьогодні на онкологічному обліку перебуває понад 1 млн. співвітчизників.

Контакти:
ГО “Дорадча рада спільнот з питань доступу до лікування в Україні”
Анастасія Лукашевич
067 447 41 05
Nastya.l@ucab.org.ua

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти розвитку спроможності громадянського суспільства для формування ефективної системи охорони здоров’я, яка базується на принципах прав людини та доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: