Конференція “Децентралізація влади: рік реформ, зміст, ризики, можливості”

11 червня 2015 року о 10.00 у приміщенні готелю «Fairmont Grand Hotel Kyiv» (м. Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 1) відбудеться Конференція «Децентралізація влади: рік реформ, зміст, ризики, можливості та роль громадянського суспільства».

11 червня 2015 року о 10.00 у приміщенні готелю «Fairmont Grand Hotel Kyiv» (м. Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 1) відбудеться Конференція «Децентралізація влади: рік реформ, зміст, ризики, можливості та роль громадянського суспільства».

Організатор: ГО «Інститут громадянського суспільства» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» і Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO під патронатом Верховної Ради України та Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Конференція присвячена презентації та обговоренню практичних результатів першого року реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, та завершенню першої фази проекту «Експертна та інформаційна підтримка процесу реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні».

У ході конференції планується обговорити:

  • Законодавче забезпечення реформи, огляд прийнятого та перспективного законодавства.
  • Інституційна спроможність та інформаційне забезпечення реформ. Наскільки в Україні громадянське суспільство готове до реалізації реформи. Що зроблено? Що заважає?
  • Партнерство з проведення реформ. Роль влади та громадянського суспільства. Участь різних суб’єктів на національному та регіональному рівнях.
  • Що далі? Як завершити реформу? Врахування та мінімізування ризиків.

Ключові спікери конференції:

  • Володимир ГРОЙСМАН, Голова Верховної Ради України;
  • Геннадій ЗУБКО, Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України;
  • Віталій КОВАЛЬЧУК, перший заступник Глави Адміністрації Президента України;
  • Євген БИСТРИЦЬКИЙ, виконавчий директор Міжнародного фонду «Відродження»;
  • Анатолій ТКАЧУК, керівник проекту «Експертна та інформаційна підтримка процесу реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні»;
  • В’ячеслав НЕГОДА, заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Основною метою Проекту «Експертна та інформаційна підтримка процесу реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні», що реалізується Інститутом громадянського суспільства за підтримки Програмної ініціативи «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження» є підтримка діяльності експертної групи, яка допомагатиме органам державної влади у розробці (доопрацюванні) законопроектів, актів Кабінету Міністрів України та інших документів, необхідних для найскорішого впровадження в Україні реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, а також організація публічного обговорення розроблених проектів актів та лобіювання їх ухвалення Верховною Радою України.

Програма

Контакти: Худик Андрій, +38067 4685544

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: