Децентралізація в Україні – виклики для закладів культури

24 червня о 10.00 в Львівській обласній науковій бібліотеці (м.Львів, проспект Шевченка, 13) пройдуть дебати на тему «Децентралізація в Україні – виклики для закладів культури».

24 червня о 10.00 в Львівській обласній науковій бібліотеці  (м.Львів, проспект Шевченка, 13) пройдуть дебати на тему «Децентралізація в Україні – виклики для закладів культури».

Під час заходу учасники дебатів обговорять виклики, які ставить перед сферою культури формування економічно спроможних громад на місцях та окреслять шляхи оптимізації мережі закладів. Про цей непростий процес говоритимуть і з точки зору Львівської ОДА, і з точки зору районних адміністрацій та окремих сільських рад області.

В умовах, коли новостворені об’єднані громади самі фінансуватимуть видатки на культуру, багато закладів будуть закриті через брак коштів на їх утримання. Як підготуватись до такого розвитку подій, зберегти робочі місця та оптимізувати мережу закладів, наповнивши їх роботу новим змістом? Свою думку з цього приводу зможуть висловити Леся Корнат (начальник відділу культурно-просвітницької роботи ЛОДА), Ірина Іваночко та Володимир Балух, керівники відділів культури Миколаївської та Яворівської РДА, голови сільських рад та бібліотекарі Львівщини. 

Дебати організовує громадська організація «Європейський діалог» в рамках «Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні», яку реалізує Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA).

Контакти:  Олена Шинаровська, менеджер з комунікації, ГО «Європейський діалог», 050 376 88 10

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: