Депозитарій з електронного врядування: зібрано вже 45 успішних практик

На сьогодні депозитарій найкращих практик на порталі “Ми розвиваємо електронне врядування” налічує 45 детальних описів реалізованих кейсів в Україні

На сьогодні депозитарій найкращих практик на порталі “Ми розвиваємо електронне врядування” налічує 45 детальних описів реалізованих кейсів в Україні. Ресурс адмініструє Національний центр електронного врядування спільно з Державним агентством з питань науки, інновацій та інформатизації, Національною академією державного управління при Президентові України й Асоціацією органів місцевого самоврядування “Міста електронного врядування України” за підтримки Програми Розвитку ООН в Україні. Депозитарій найкращих практик у сфері е-врядування на порталі створено за підтримки програмної ініціативи “Демократична практика” Міжнародного фонду “Відродження”.

Електронна бібліотека порталу містить понад 140 матеріалів українською, російською й англійською мовами. На сайті розміщено 4 щомісячних електронних дайджести “Електронне врядування в Україні”. Оприлюднено методологію та результати оцінки електронної готовності центральних органів виконавчої влади, обласних державних адміністрацій та Ради міністрів Криму за 2013 рік. Проведено перший Національний конкурс упроваджених проектів у сфері електронного врядування. Запущено пілотне дистанційне навчання “Основи електронного врядування”.

Контакти:
Національний центр електронного врядування
(044) 221 99 37
e-gov@nc.gov.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: