Денежниківська сільська рада ухвалила рішення на захист місцевої школи

21 березня депутати Денежниківської сільської ради (Луганська область) одноголосно прийняли рішення про те, що питання про зниження ступеню чи закриття місцевої школи може бути вирішено винятково на місцевому референдумі

21 березня депутати Денежниківської сільської ради (Луганська область) одноголосно прийняли рішення про те, що питання про зниження ступеню чи закриття місцевої школи може бути вирішено винятково на місцевому референдумі. Це стало результатом адвокаційної роботи, яку провело Товариство сільських жінок “Акація” в межах ініціативи зі збереження малих шкіл. Ініціативу координує Східноукраїнський центр громадських ініціатив за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Громадські активісти спільно з освітянами й батьківським комітетом провели серію заходів для активізації місцевих жителів. Було організовано опитування мешканців щодо перспектив школи та благодійний фестиваль-ярмарок. До ініціативи залучили випускників і місцеві господарства.

Зараз керівництво школи готує заявку на обласний конкурс проектів і програм розвитку місцевого самоврядування. Крім того, школа вирішила взяти участь у всеукраїнській акції “Зробимо Україну чистою!”

Зараз у денежниківській школі навчається 63 учні, тож з’явилася реальна загроза зниження її ступеню чи й зовсім закриття. Побоювання щодо цього висловили 68% опитаних мешканців села.

Контакти:
Товариство сільських жінок “Акація”
Марія Артемова
099 403 60 49
sartem24@bigmir.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: