День відкритих дверей у Центрі “Відповідальне батьківство”

Максим Джум, директор БФ “Планета добрих людей”, опублікував на порталі "Правовий простір" статтю, присвячену дню відкритих дверей у Центрі "Відповідальне батьківство", який працює в ромській громаді на Одещині

Максим Джум, директор БФ “Планета добрих людей”, опублікував на порталі “Правовий простір” статтю, присвячену дню відкритих дверей у Центрі “Відповідальне батьківство”, який працює в ромській громаді на Одещині. Діяльність Центру координує Всеукраїнський фонд “Крок за кроком” за підтримки Ромської програмної ініціативи Міжнародного фонду “Відродження”.

День відкритих дверей у Центрі “Відповідальне батьківство”
Максим Джум

16 вересня Центр «Відповідальне батьківство», або «школа», як його називають у ромській громаді на Одещині, провів день відкритих дверей. Родини поспілкувалися з тими батьками, які вже водили дітей на заняття в Центр раніше, та дізналися, чого тут навчають.

Після загальної частини всі дорослі разом із дітьми грали у рухливі ігри, які організували представники Центру «Відповідальне батьківство» разом з працівниками Благодійного фонду «Планета добрих людей».

Серед ромської громади ця «школа» поступово стає популярною, бо батьки вже починають розуміти, що основа добробуту їхніх нащадків – освіта. На жаль, і зараз серед ромів ще достатньо людей, які самі не ходили у навчальні заклади і досі не віддають туди своїх малюків.

Але тим більше значущим є той факт, що за час роботи Центру десятки дітей ромів отримали знання, з якими вступили у загальноосвітню школу, де тепер навчаються на рівні інших. Крім цього, діти були у літньому таборі, вчилися не тільки читати і писати, а й отримували додаткові знання, малювали, робили аплікації та просто гарно проводили час. У свою чергу, з їхніми родинами теж проводили групові та індивідуальні заняття на теми потреб дітей, гарних стосунків у родині, розвитку свої малюків. Батьки мали чудову можливість відпочити від своїх буденних справ на заняттях Центру, поспілкуватися, поділитися своїми тривогами, випити чаю і отримати багато корисної інформації про побудову відносин зі своїми дітьми. Дорослі приходили на наші заняття зі своїми молодшими дітьми, яких не було на кого залишити, і говорили, що приведуть їх навчатися у Центрі, коли прийде час.

Контакти:
Всеукраїнський фонд “Крок за кроком”
(044) 235 11 36
admin@ussf.kiev.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: