Делегація з Киргизстану вивчає досвід українських правових центрів

21-27 травня делегація з Киргизстану здійснює візит в Україну з метою вивчити досвід Центрів правової інформації та консультацій

21-27 травня делегація з Киргизстану здійснює візит в Україну з метою вивчити досвід Центрів правової інформації та консультацій. Діяльність Центрів підтримує програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

22 травня делегація, до складу якої входить Міністр юстиції Алмамбет Шикмаматов, відвідала місто Пирятин і село Велика Круча (Полтавська область). ГО “Жіночі ініціативи” ознайомила гостей із діяльністю місцевих Центру правової інформації та консультацій, Центру порозуміння у громаді та Центру громадської активності.

Представники Киргизстану ознайомилися з результатами впровадження відновних практик у різних галузях – у навчальних закладах, у роботі з правоохоронними органами (медіація у кримінальних справах), у роботі з громадами.

Світлана Харченко, голова Великокручанської сільської ради, розповіла, що у правовому Центрі селянам надають безкоштовні консультації щодо земельних питань, питань власності тощо.

Менеджер програми “Верховенство права” Ольга Жмурко звернула увагу на тісну співпрацю між громадським сектором та органами виконавчої влади. Вона наголосила, що це є одним зі шляхів, який сприятиме розвитку демократичного суспільства.

Фото

ГО “Жіночі ініціативи”
Ірина Таран
Mediator_Pyriatyn@i.ua

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: