Делегація з Аргентини відвідала Фонд для вивчення української системи безоплатної правової допомоги

Сьогодні у Фонді відбулась зустріч з аргентинською делегацією, що досліджує український досвід розбудови системи безоплатної правової допомоги. До аргентинської делегації входять представники Міністерствв юстиції та прав людини Аргентини на чолі з керівником департаменту Доступу до правосуддя Густаво Мауріно.

Сьогодні у Фонді відбулась зустріч з аргентинською делегацією, що досліджує український досвід розбудови системи безоплатної правової допомоги. До аргентинської делегації входять представники Міністерствв юстиції та прав людини Аргентини на чолі з керівником департаменту Доступу до правосуддя Густаво Мауріно. До зустрічі також приєдналася пані посол Аргентини в Україні Елена Летісія Тереса Мікусінскі.

Аргентина розглядає Україну як одну з якісних моделей побудови системи безоплатної правової допомоги. Представники програми «Права людини і правосуддя» розповіли про роль Фонду в створенні такої системи в Україні, описали усі рівні цієї системи, що наразі включає не лише адвокатів безплатної вторинної правової допомоги, але й юридичні клініки, громадських радників тощо.

Окрім зустрічі в Фонді, делегація також відвідає офіс Координаційного центру з надання правової допомоги, правовий клуб PRAVOKATOR, Міський офіс безоплатної вторинної правової допомоги тощо.

Візит делегації профінансований мережею Фундацій Відкритого Суспільства.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: