Декларації без декорацій: презентація моніторингу

1 квітня о 14:30 у Києві буде презентовано результати моніторингової кампанії “Декларації без декорацій”

1 квітня о 14:30 у Києві (ІА “УНІАН”, вул. Хрещатик, 4) буде презентовано результати моніторингової кампанії “Декларації без декорацій”. Захід проводить моніторингова коаліція, яку координує ГО “Transparency International Україна” за підтримки програмної ініціативи “Демократична практика” Міжнародного фонду “Відродження” та Представництва Фонду Фрідріха Науманна в Україні.

На прес-конференції буде оприлюднено рейтинги посадовців, що задекларували найбільші доходи, найбільші земельні ділянки, найбільші квартири й будинки, а також Топ-10 офіційних посадовців-мільйонерів і Топ-3 посадовців, стиль життя яких не відповідає офіційним доходам.

Доповідачі:
· Олексій Хмара, виконавчий директор “Transparency International Україна”;
· Анатолій Стоян, керівник проекту “Декларації без декорацій”;
· Руслан Рябошапка, заступник Міністра юстиції.

Громадські активісти в межах кампанії “Декларації без декорацій” зібрали й дослідили понад 400 декларацій посадовців, оприлюднених у 2011 і 2012 роках. Активісти перевіряли декларації міністрів, голів обладміністрацій, мерів обласних центрів, а також їхніх заступників. За підсумками моніторингу створено онлайн-мапу декларацій за 2011-2012 роки (http://anticorruption.in.ua/declarations/map).

Результати моніторингу виявили кричущі невідповідності стилю життя чиновників тим статкам, які вони задекларували.

До 1 квітня державні службовці зобов’язані оприлюднити декларації про майно, доходи й витрати попереднього року (це регулює ст. 12 закону “Про засади запобігання та протидії корупції”).

Контакти:
ГО “Transparency International Україна”
Ольга Тимченко
(044) 360 52 42
tymchenko@ti-ukraine.org

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: