Дебати про реформування освіти в контексті децентралізації: Львів

6 липня о 10.00 у Львові (адреса: 9-ий поверх готелю «Дністер», вул.Матейка, 6. Львів) пройдуть дебати на тему «Реформування освіти vs децентралізація».

6 липня о 10.00 у Львові (адреса: 9-ий поверх готелю «Дністер», вул.Матейка, 6. Львів) пройдуть дебати на тему «Реформування освіти vs децентралізація».

Мета заходу: запропонувати узгоджені підходи до формування мережі навчальних закладів в умовах очікуваної структурної реформи в системі середньої освіти та процесів децентралізації у Львівській області. Учасники говоритимуть про те, як пов’язати структурну реформу середньої освіти та процес децентралізації; як задовольняти потреби громади у якісній освіті, укладаючи Перспективні плани формування об’єднаних громад; які чинники необхідно врахувати під час розвитку мережі закладів освіти в умовах децентралізації; які показники варто врахувати при моделюванні освітньої складової об’єднаної громади.

У дебатах візьмуть участь як доповідачі:

  • Лілія Гриневич, народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради з питань освіти і науки;
  • Павло Полянський, заступник міністра освіти і науки України;
  • Ростислав Замлинський, перший заступник голови Львівської облдержадміністрації;
  • Роман Шиян, директор Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти
  • Ян Герчинський, професор Варшавського університету, консультант українсько-шведського проекту «Підтримка децентралізації в Україні»;
  • Ева Бобінська, викладач-консультант Осередку розвитку освіти (Варшава);
  • Роман Монастирський, керівник відділу освіти Сокальської РДА.

Загалом серед 60 учасників заходу будуть також представники управлінь/відділів освіти органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, експерти з питань освітньої політики, представники освітніх установ та громадських організацій.

Дебати організовує громадська організація «Європейський діалог» в рамках «Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні», яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA).

Контакти:Олена Шинаровська,менеджер з комунікації, ГО «Європейський діалог», 050 376 88 10,oshynarovska@gmail.com

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: